2017.

Jņ 15:8  Ar to Mans Tēvs ir godā celts, ka jūs nesat daudz augļu un topat par Maniem mācekļiem.

Kristīnes liecība (23.03.2017)

Mūsu Dievs ir uzticams, un Viņa Vārdam jāpieķeras tā, it kā tu būtu iekritis āliņğī, un ledus ap āliņğa malām būtu vienīgais glābiņš, kurā vari ieķerties, lai nenoslīktu un saglabātu cerību. Jau vakar  rakstīju, ka Gustavam ir slikti. Bet es ieķēros 91. psalma vārdos. Aizgājām pie ārsta, kur pateica, ka  bērnam ir gripas vīruss. Pateica arī, ka tas parasti  moka kādu nedēļu, bet pēc tam var sākties sauss klepus utt. Un arī zāles izrakstīja. Es pajautāju, vai rīt puisēns var iet pie acu ārsta, jo mums ir pieraksts. Šī tik pasmaidīja un teica:" Vai tiešām ar lielu temperatūru bērns būtu tur jāved?!" Es pateicu, ka tādas nebūs. Šī tik:"Nu būs, mammīt, būs,kur tad liksies!?" Gājām mājās, un man smiekli lauzās ārā:" Kāds vēl vīruss var būt zem Dieva spārniem?Kāds?" Kā mazs bērns pārdomāju 91. psalmu, un iedomājos Dieva lielos spārnus un to, kā tas vīruss tur it kā ir. Un smējos par muļķībām. Mājās puisēnam atkal uzkāpa temperatūra, bet es iedevu "pretgrādu ripiņu"  pl.15.00, un turpināju pārdomāt Dieva Vārdu. Un tā nu "lielā gripa"  pazuda līdz ar galiem un nebija manāma līdz ar zāļu darbības beigām. Vakarā temperatūra vairs neuzkāpa,un mazais gulēja kā mazais. Gustavs šodien ar pilnu jaudu  biedrībā  "gāza podus" un ir pilnīgi vesels. Un pie acu ārsta arī bija bez nevienas vainas.

Un jā,Tīnai pirms 2 gadiem acu ārsts pateica, ka ļoti iespējams būs vajadzīgas brilles. Bērns to ļoti pārdzīvoja. Un visu laiku tos vārdus atcerējās, tādēļ baidījās no atkārtotās vizītes. Bet es vienmēr meitai esmu teikusi, ko Dievs saka par viņu,un neļāvu baidīties un koncentrēties uz nevēlamo.  Un šodien, acu ārsta apmeklējuma laikā, daktere teica, ka  Tīna esot pilnīgi vesela. Abas acis ir veselas. Paldies Dievam par Viņa Vārdu un to, ka tie, kas paļaujas uz Viņa Vārdu, nepaliek kaunā!

Pārdomājiet Dieva Vārdu, kas atrodams Bībelē! Vārds patiešām ir vienīgā  vieta, kur paliekam pasargāti! Tikai Vārds! Tas pasargā domas no meliem.


https://www.youtube.com/watch?v=dmQ3nQtdHg4